Dit is de eerste sok ooit die ik zelfstandig heb gebreid – nee, nog niet klaar. Aan de echte eerste sok ooit moet ik nog tenen breien. Die blauwe is een beetje een proeflapje, zeg maar lap, geworden. Daar gaan we dadelijk de tenen op oefenen en dan netjes nadoen op dit pastelsokje. Op een dag kan ik het ook. En die dag komt dichterbij.









en dan.. dan brei je zomaar even een paar hippe sokker voor erbij! Ik vind deze ook al zo leuk!
😀
De kleuren doen me denken aan de zuurstok die ik als kind één keer per jaar kreeg….. als het kermis was!
Lekker hoor al die kleurtjes!!Ga je losse tenen maken of uit een stuk??
dat vind ik wel een slim plan, yvonnep, zo’n oefensok…misschien is zo’n oefenDing ook wel handig voor mijn wanten, het is er nu even te warm voor maar in de herfst ga ik echt verder breien. Het wordt een mooie sok, die blauwe ook trouwens.
Jij hebt vast veel te laten zien in november
Mooi!
En dan deze laarzen of klompen:
http://www.yarnbarn.com/grid.asp?partNoLike=KA&keyword=Socks&title=Sock%20Accesories&showProducer
😀
De laarzen zijn waarschijnlijk wat te klein? 😀
Maar wel leuk. IMHO 😉
Het ziet er vreselijk ingewikkeld uit ,daar waag ik me maar niet aan.
Wat een schattig garen 😉
Die tenen gaan je wel lukken hoor, als je al zover bent gekomen (hiel helemaal zelf gedaan?).
Tip: rijg een draadje dental floss (waxed) door alle steken voor je aan de teen begint. Blijkt je sok dan net een paar millimeter te lang of te kort, dan kun je het uittrekken en opnieuw doen zonder dat je alle steken uit de diepte moet opvissen. En is het klaar, dan trek je dat draadje er gewoon tussenuit!
pastel? voor jezelf?? mmm, misschien toch maar liever bij het zwart blijven dan..?