Dames, heren, lezers… het was heerlijk! Geen Hilton nodig om bij te komen, kamperen is gewoon wat het is. Voetjes in het gras (ja! teenslippers, dé teenslippers), brandende zon en regen op zijn tijd. Je wandelt wat, je creëert geheel nieuwe eenpansmaaltijden en het is goed, fijn, toppie. Dat stukkie Ardennen waar wij zaten hing van afwisseling aan elkaar. We hebben kweet niet hoeveel verschillende landschappen gezien en gefotografeerd. U ziet nog van mij.
Gute Nacht, Freunden
Wij zijn…
in Bévercé. Iedereen wijze dagen!
Tentje…
Morgen ga ik voor het eerst in 15 jaar - of misschien wel langer - weer kamperen. Jarenlang had ik geen zin in het primitieve gedoe op zo’n camping rond zo’n stukkie stof met stokken. Maar ineens… lekker met je blote voeten in het gras. Of ’s ochtends het gras ruiken. Nu maar hopen dat het weer beter wordt én dat het ’s nachts wat warmer wordt.
Lekker rekken en strekken
Van de week ben ik met een vriendin voor het eerst gaan ‘Pilatessen’. Behalve Tai Chi en een beetje wandelen was het nog al matig gesteld met mij en lichaamsbeweging. En dat voor iemand die vroeger elke dag aan ballet deed of in de sportschool te vinden was.
Nou, Pilates kan ik iedereen aanraden. Je spant je in en ontspant tegelijkertijd. Eigenlijk is het een soort ballet op de grond. En dat is lekker. Komt bij dat de leraar ook lekker is… zo’n danser die strak in zijn vel zit en al die bewegingen feilloos voordoet. Mmmm… dan doe je meteen je uiterste best. Na afloop natuurlijk evalueren bij een goed glas wijn en even dromen hoe leuk het zou zijn als je na pakweg 15 keer Pilates superslank en fit uit de strijd komt. Net als vroeger. Maar ik ben bang dat ik daar wel meer voor moet doen (en laten!).
wie mooi wil zijn moet pijn lijden. Want eigenlijk vind ik het een vreselijk gevoel. Die slippers die aan je voeten blijven hangen omdat er tussen je tenen zo’n bandje loopt. En dan toch doen, hè, toch kopen! En niet één paar, maar twee paar… Een paar echt plastic en felgroen met kraaltjes en dingetjes en één paar olijfgroen zoals op het plaatje. Ik strompel nu al een tijdje door het huis. Ben benieuwd of het went.








